3D Modelleme ve Animasyon Tasarım Hizmetleri | Fikirsan fikirsan

Fikirsan 3D Modelleme ve 3D Animasyon Tasarım Hizmetleri

FİKİRSAN 3D MODELLEME ve ANİMASYON TASARIM HİZMETLERİ

Fikirsan, 3d Modelleme, 3d Animasyon, 3D Mimari Görselleştirme, Tanıtım-Reklam alanında uzman ve tecrübeli ekibiyle 8 yıllık deneyimini sizlerle buluşturmak için hizmet vermektedir.

Fikirsan, 3d iç mekan ve dış mekan görselleştirme, Peyzaj Görselleştirme, konut Projeleri, Mimari Görselleştirme, 3d modelleme, sosyal tesisler,  mağaza, fuar stantları, 3D Ürün Modellemesi, 3d ürün kataloğu, mobilya tasarımları ve katalog çalışmaları gibi pek çok alanda hizmet sunmaktadır. Direk hizmet dışında, diğer mimari ofislere de destek vermek ve çözüm ortağı olarak danışmanlık yapmaktadır.

Fikirsan müşterilerinin isteğine çok önem vermektedir. Bu nedenle müşteri ile fikir alış verişi çerçevesinde sürdürülen çalışmalarda profesyonel 3d modelleme, 3d Mimari görselleştirme ve 3d Animasyon ekibinin tecrübeleri ve teknik alandaki profesyonelliği, proje bitimini ve sonrası hizmetleri  ile müşteriye yüksek kalite ve güvenilir hizmet sunmak Fikirsan’ın misyonudur.

Kendi sektöründe oluşturduğu profesyonel, güvenilir ve kaliteli proje çalışmaları ile  teknolojideki güncel ilerlemeleri takip ederek, 3d alanında her geçen gün kendini daha da yenileyerek, özgün ve profesyonel çalışmalarıyla sektörde ilk sıralarda yer almak ise vizyonudur.

            Öncelikle Fikirsan olarak yaptığımız iş, referanslar ve Fiyatlarımıza geçmeden önce sizlere işimizden ve kapsadığı alanlardan bahsetmek isteriz. Bu sayede 3d modelleme hakkında daha detaylı bilgilere ulaşarak, farklı alanlarınızda düşündüğünüz planlarınıza da dâhil edebilirsiniz.

            3D MODELLEME NEDİR?

Yapılan ve meydana getirilen bir projenin belirli kurallar çerçevesinde, gerekli görsel imkânlar ile 3 boyutlu şekilde görsellik kazandırılmasıdır. Yapılan projeler; mimari projeler, teknik çizimler ve daha birçok istenilen alanda üretilmek istenen ve ya yapılmak istenen ürün ve ya mülkün, gerçeğe en yakın şekilde görsellik kazanmasına yardımcı olmaktadır.

Firmamız geçmişten günümüze kadar birçok projede yer almış ve geçmişten günümüze, tüm teknik donanımlara sahip ve muhteşem işler çıkarmış bir firmadır. Bu yüzden şu ana kadar yer aldığı projelerden tam not alarak, geçmişten aldığı güç ile geleceğe daha emin adımlar ile hareket eden bir politika izlemektedir. Fikirsan tarafından üstlenilen projelerde işlem sıraları çok önemlidir. Bu işlem sıraları ise şu şekildedir; iş teklifi, sözleşme, ön çalışma, değişiklikler, son görsel, karar ve sonuç onayı olarak sırası ile takip edilmektedir. Fikirsan yıllardır, 3D modelleme konusunda sürekli olarak zamanın getirdiği şartlara paralel olarak, kendini güncellemekte ve her geçen gün daha yeni teknikler ile müşterilerine hizmet vermektedir. Şu anda hizmet vermekte olduğumuz 3D modelleme programları ile piyasanın en kapsamlı ve en teknolojik yazılımlarına sahip olmakla birlikte, daha gerçeğe yakın görüntüler ile hizmetlerine devam etmektedir.

Firmamız bünyesine çalışan birçok çalışan ile proje ve teknik çiziminizin hangi aşamada olduğuna dair her zaman ve anında bilgi alabilirsiniz. Bu da firmamızın hiyerarşik yapısını sizlere sunmaktadır. Firmamız güncel 3D modelleme programı sayesinde siz ne kadar değişiklik yaparsanız yapın size en uygun ve fikrinize ve projenize en yakın şekilde görsellerinizi tamamlamakla yükümlüdür. Bu sizin sadece birkaç değişiklik ile değil, siz beğeninceye kadar ile sınırlıdır.

            3D MODELLEME NASIL YAPILIR?

            3D modelle size ait ve bir mühendis tarafından gerekli olan teknik bilgilerin bir araya getirilmesinden oluşan projenin, 3D modelleme programı sayesinde 3 boyutlu görseller ile desteklenerek şekil verilmesi işlemidir. Bu saye de siz eğer bir müteahhit iseniz, yaptıracağınız konut ya da konutların nasıl olacakları hakkında en iyi bilgiyi en iyi şekilde müşterilerinize tanıtmış olusunuz. Yani bir nevi görsel reklam ile yapılarınızı ya da projelerinizi daha iyi pazarlama yöntemidir. Bizim işimiz müşterilerimizin daha iyi işler yapabilmesi ve müşterilerine meydana getireceği ürün ya da malların görsel lansmanlarını yapma imkânı sunar. Bu saye de daha verimli ve daha fazla müşteri portföyüne ulaşabilirsiniz.

            3D MODELLEME FİYATLARI

            Şu anda sizler için en fiyatları sunan firmamız sadece yaptığı işler ve yer aldığı projeler ile değil, müşterilerine sunduğu en uygun fiyatlar ile de şu anda 3D modelleme fiyatları arasında alabilecek en uygun fiyatları sunmaktayız. Üstlendiğimiz projeler ve tamamladığımız Sunumlarımız sayesinde birçok firma ile şuan halen çalışmaktayız. Referanslarımız ve müşterilerimizin memnuniyetlerini, bizimle çalışmak isteyen ve projelerinde yer almamızı isteyen tüm müşteri adaylarımıza sunabiliriz. Yıllardır dürüst çalışma ile sektörde önemli bir yere sahip olan firmamız, yıllarında verdiği tecrübeler ile de her zaman sağlam ve müşteri beğenilerini hak eden işler meydana getirmekteyiz. Bu yüzden eğer 3D modelleme projelerinizde, bizim yer almamızı isterseniz, resmi internet sitemizde yer alan telefonlarımızdan ya da e mail adresimizden ulaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Fiyatlarımız sunduğumuz kaliteli hizmete karşın uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Bu yüzden fiyatımız cebinize, hizmetlerimiz ise hayallerinize hitap eder.

Fikirsan 3D Modelleme, 3D Animasyon, 3D Ürün Görselleştirme, 3D Mimari Çizim.