3d mobilya Ürün kataloğu 3d mobilya Ürün kataloğu

3D Mobilya Ürün Kataloğu

Üreticiler için üretilen modellerin mağazalarda sergilenmesi ve satılması oldukça kullanılan bir yöntemdir. Ancak üretilen ürünlerin çokluğu ve yapısal büyüklüğü mağazalarda sergilenmesi konusunda sorunlar doğurmaktadır. Bunun için ürünlerin bir kısmı sergilenmekte bir kısmı da katalog olarak gösterilmektedir. Bu yöntemde kataloglardaki ürünler imal edilmekte ve stüdyo ortamında fotoğraflanmaktadır. Özellikle mobilya üreten firmalar bu konuda çoğunlukla bu yöntemi sergilemektedir. Ancak ürünleri imal edip fotoğraflamak yerine 3D Modelleme ile katalog oluşturmak yaygın şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Sağladığı birçok avantaj ile mobilya üreten firmalar 3D Mobilya Ürün Kataloğu ile çalışmaya başlamışlardır. Bu sayede hem tasarlanan ürünlerin imalatı bile olmadan görülmesi ve olası sorunlarının giderilmesi ve stüdyoda fotoğraflama masraflarından kurtulmaları söz konusu olmaktadır. Profesyonel şekilde sektörde yerini alan firmalar konsept işlerinde de bu yöntemi kullanmaktadırlar. Belirli alanlara özel olarak tasarlanacak mobilyaların 3D modelleme ile ortamda nasıl duracağı müşterilere gösterilmiş olmaktadır.

3D Modelleme ile Katalog Oluşturmanın Avantajları

Mobilya üreten firmalar müşterilerine standart ve çok satan modellerinin üretimlerini mağazalarda göstermektedir. Bunun yanında üretilmiş daha değişik modellerde kataloglarda gösterilmektedir. Her firma değişik türde ve konforda mobilyalar üretmekte ve ürün yelpazesini geliştirmektedir. Ancak bu işlemler için mobilyaların üretilmesi ve fotoğraflanması gerekmektedir. 3D modelleme ile üretim aşamasından önce de mobilyaların görselleri oluşturulmaktadır. Bu şekilde katalogların daha da zenginleşmesi ve müşterilere çok geniş ürün yelpazesi sunulması mümkün olmaktadır. Bunun yanında mobilyaların üretiminden önce 3D modelleme yapılarak oluşturulması, üretilmesi planlanan ürünlerin ne derece etkili olabileceği ve varsa sorunları önceden tespit edilmiş ve beğeniye sunulmuş olmaktadır. 3D Mobilya Ürün Kataloğu ile mobilya üreticileri tasarım mobilyalarını, belirli bir alana özel olarak üretilecek mobilyalarını veya üretim aşamasından önce tüm mobilyalarını 3D modelleme yöntemi ile görsel olarak görebilecek ve tanıtabileceklerdir.

3D Modelleme ve 3D Ürün Kataloğu Nasıl Yapılır?

Birçok aşamada firmalara büyük avantajlar sağlayan 3D Ürün Modelleme ve 3D Mobilya Ürün Kataloğu oldukça profesyonel şekilde ve uzman bir ekip ile oluşturulmaktadır. Sizlerin belirlediği tasarımlar ve teknik çizimler bilgisayar sistemlerine aktarılır ve modelleme işlemleri yapılır. Sadece ürünler değil, ürünler yanında alan ve çevrede tasarlanarak mobilyaların nasıl bir görünümde olacağı hakkında önemli bilgiler verilmektedir. Bu sayede firmalar müşterilerine oldukça önemli bilgiler ve tasarımları hakkında detaylar vermiş olacaktır. 3D modelleme ve katalogların oluşturulmasında sizlere ön bir çalışma gerçekleştirerek beğeninize sunulur ve gerekli düzenlemeler yapılır. Sizlerin belirleyeceği tüm ürünler, istenilen ve çevre düzenlemişi yapılacak alanlara yerleştirilmiş şekilde modellenir. Sonrasında ürünlerin ve alanın en güzel görselleri alınır. Bu sayede 3D Mobilya Ürün Kataloğu oluşturulur. Firmalar dilerse görselleri web siteleri ve online ortamda kullanırlar. Firmamız büyük bir özveri ve profesyonellik ile oldukça güzel tasarımlarda kataloglarda hazırlamaktadır.

3d mobilya Ürün kataloğu firmaları 3d mobilya Ürün kataloğu